21.12.2011. / 11:10

Le Championnat: Marseille uzeo tri boda kod Nancyja

Bila je to tek treća pobjeda Marseillea u gostima ove sezone , dok je, pak, Nancy upisao treći domaći poraz u sezoni

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaNogometaši Nancyja i Marseillea odigrali su u utorak prvu utakmicu 19. kola francuskog Le Championnata. Pobijedili su gosti s uvjerljivih 3-1.

Bila je to tek treća pobjeda Marseillea u gostima ove sezone , dok je, pak, Nancy upisao treći domaći poraz u sezoni. Isto tako, ova je pobjeda pomogla Marseilleu da se, s utakmicom više, podigne na peto mjesto ljestvice. Ispred njega su Montpellier, PSG, prvak Lille i Lyon.

Valbuena je već u 19. minuti pogotkom donio prednost gostima. Nancy se vratio u rezultatski egal u 37. (Lemaitre), da bi samo četiri minute kasnije već bilo 2-1 za Marseille nakon pogotka M'Bije.

Taj rezultat je stajao sve do 90. minute kada je Argentinac Lucho Gonzalez, golom potvrdio pobjedu svoje momčadi.