03.02.2012. / 11:58

Serie A: Četvrti poraz zaredom Novare

Za Novaru je to četvrti poraz zaredom, kao i šesti u posljednjih osam prvenstvenih ogleda (imaju još dva remija)

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaU četvrtak je odigrana jedna utakmica 21. kola talijanske nogometne Serije A. Posljednjeplasirana Novara se nastavlja koprcati u problemima, a novi je razlog domaći poraz od Chieva 2-1.

Za Novaru je to četvrti poraz zaredom, kao i šesti u posljednjih osam prvenstvenih ogleda (imaju još dva remija). Posljednji su put pobijedili 29. studenoga prošle godine, a niti ovom prilikom nisu bili blizu takvog scenarija.

Naime, gosti iz Verone su vodili s komotnih 2-0 do 79. minute kada je Mascara tek smanjio za domaćina. Vodeći je gol Chievo preko Pellisiera postigao u 33. minuti, a u 78. je povećao Thereau. Mascara je samo 60 sekundi kasnije smanjio, no do kraja je Novara ostala bez egzekucije koja bi joj donijela barem jedan bod.