23.03.2012. / 12:11

Copa Libertadores: Četvrti pogodak Neymara, pobjeda Santosa

Mladom je napadaču to bio četvrti pogodak u četvrtom nastupu

Neymar da Silva Santos Junior (Reuters)Neymar da Silva Santos Junior (Reuters)Brazilska 20-godišnja nogometna zvijezda Neymar da Silva Santos Junior pridonio je trećoj pobjedi FC Santosa u srazu četvrtog kola A-skupine Cope Libertadores.

Pobijedila je momčad Muricyja Ramalha na svom stadionu peruanski Juan Aurich 2-0 pogocima Edua Dracene u 15. i Neymara u 58. minuti.

Mladom je napadaču to bio četvrti pogodak u četvrtom nastupu. Brazilska momčad vodeća je na ljestvici s devet osvojenih bodova dva kola prije kraja natjecanja po skupinama.

Utakmicu su olujno nevrijeme i nestanak struje na poluvremenu prekinuli na pola sata.