31.10.2009. / 23:42

Le Championnat: Gomis donio Lyonu pobjedu protiv bivšega kluba

U derbiju 12. kola Le Championnata Lyon je pobijedio u gostima Saint Etienne 1:0 pogotkom Bafetimbija Gomisa u 83. minuti

Bafetimbi Gomis i Guirane N'DawBafetimbi Gomis i Guirane N'DawU transferu vrijednom 13 milijuna eura Bafetimbi Gomis je u srpnju ove godine St. Etienne zamijenio Lyonom. Pogotkom je sada i presudio svom bivšem klubu u 1-0 pobjedi Lyona na Geoffrey-Guichard stadionu u susretu 12. kola.

Bio je to peti pogodak 24-godišnjeg reprezentativnog francuskog napadača koji je u susret ušao s klupe za pričuvne igrače u 71. minuti susreta, a bio precizan u 83. nakon ubacivanja iz kuta.

BiH reprezentativac Miralem Pjanić odigrao je cijeli susret za Lyon koji je pobjedom preskočio Monaco i zasjeo na drugo mjesto ljestvice Le Championnata.