11.12.2009. / 20:26

SP klubova: Denilson odveo Pohang Steelers u polufinale

DenilsonDenilsonNa Svjetskom klupskom prvenstvu koje se održava u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, južnokorejski Pohang Steelers pobijedio je u četvrtfinalu Mazembe iz Demokratske Republike Kongo s 2-1.

Mazembe je poveo pogotkom Mazembe Bedija u 28. minuti, ali je preokret u pobjdu momčadi iz Južne Koreje osigurao brazilski napadač Denilson s dva pogotka, u 50. i 78. minuti. Pohang će u polufinalu igrati protiv argentinskog Estudiantesa.

Podsjećamo, na ovom natjecanju nastupa i aktualni europski i španjolski prvak Barcelona, koji se uključuje u polufinalu, u kojem će igrati protiv pobjednika utakmice između Auckland Cityja i Atlantea.

Iranski general: vojni udar bio bi kraj Izraela

Visokorangirani iranski general u subotu je izjavio kako bi izraelska vojna akcija usmjerena protiv iranskoga nuklearnog programa doveo bi do… Više