30.10.2010. / 15:38

Medveščak se, s učinkom od 17 osvojenih bodova, spustio s četvrtog na peto mjesto ljestvice...

Foto: PixsellFoto: PixsellHokejaši Medveščaka poraženi su u Domu sportova od Graza 99-ersa 2-5 (2-0, 0-4, 0-1) u dvoboju 16. kola regionalne EBEL lige.. Medveščak je, tako, ostao na učinku od 8 pobjeda ove sezone, a ovo mu je bio osmi poraz.

Isto tako, sastav iz Graza je uzvratio ''medvjedima'' za poraz od njih na domaćem ledu 1-0 još u 1. kolu, te je prekinuo seriju zagrebačkog kluba od tri uzastopne pobjede. Ništa nije slutilo na takav scenarij nakon prve trećine, koju su domaćini dobili s 2-0 golovima Prpica u 5. minuti s igračem više, odnosno MacLeana u 10. minuti. No, u razdoblju od samo 10 minuta i 13 sekundi u drugoj četvrtini, odnosno od 22. do 32. minute, gosti su konfuznoj Medveščakovoj obrani zabili četiri gola i praktički prelomili utakmicu, da bi točnu na i za konačnih 5-2 stavio Peintner u 41. minuti.

- Jasno da ne možemo biti zadovoljni s ovakvom igrom, gosti su nas nadigrali u ovome dvoboju. Uvjeravam vas da ćemo već u nedjelju igrati puno bolje – kratko je prokomentirao neraspoloženi trener Medveščaka Ted Sator. A u nedjelju će Medveščak u Domu sportova ugostiti ljubljansku Olimpiju, koja je u ovoj rundi izgubila na gostovanju kod Vienna Capitalsa 6-1. Medveščak se, s učinkom od 17 osvojenih bodova, spustio s četvrtog na peto mjesto ljestvice...

Hokejaši Medveščaka u rujnu u pulskoj Areni

U rujnu ove godine hokejaši zagrebačkog KHL Medveščak u rimskom amfiteatru u Puli odigrat će dvije hokejske utakmice u sklopu regionalne lige EBEL. U… Više