28.03.2012. / 10:13

Toronto bez Baylessa do kraja sezone

Jerryd Bayless (Wikipedia)Jerryd Bayless (Wikipedia)Razigravač NBA momčadi Toronto Raptorsa Jerryd Bayless (23) izbivat će s košarkaških parketa do kraja aktualne sezone zbog ozljede trbušnog mišića.

Ozlijedio se Bayless u ponedjeljak u utakmici protiv Orlanda kada je napustio parket u drugoj četvrtini i više se nije vratio.

Dan kasnije iz Raptorsa su potvrdili da je za njega sezona završena.

Jedanaesti pick prve runde drafta iz 2008. godine ove je sezone, svoje druge u Torontu, ubacivao prosječno 11.4 koša, uz 3.8 asistencija za 22.7 minuta po utakmici. U posljednje je vrijeme podigao razinu svoje igre, pa je između 11. i 17. ožujka u pet odigranih susreta bio na prosjeku od 21.8 koševa i 7.6 asistencija.

U ovom trenutku Toronto s omjerom pobjeda i poraza 16-34 zauzima tek 12. mjesto Istočne konferencije.