25.09.2010. / 18:54

Premiership: Tevez nanio prvi poraz Chelseau

Bio je to Tevezov četvrti pogodak ove sezone, a uz to ima i dvije asistencije. Podsjetimo da je Argentinac na početku sezone postigao dva od tri pogotka u pobjedi svoje momčadi 3-0 protiv Liverpoola

Carlos TevezCarlos TevezSjajni argentinski nogometaš Carlos Tevez odlučio je još jedan derbi na startu nove sezone Premiershipa. U derbiju 6. kola Manchester City je kao domaćin pobijedio Chelsea 1-0... Odlučio je Tevez utakmicu u 59. minuti kada je precizno okončao kontranapad koji je započeo Yaya Toure. Uposlen je bio Tevez na sredini igrališta, te je sam povukao kontru do vrha šesnaesterca odakle je precizno matirao Čecha zabivši loptu u suprotni kut, pri čemu mu je malo pomogla i desna vratnica.

Bio je to Tevezov četvrti pogodak ove sezone, a uz to ima i dvije asistencije. Podsjetimo da je Argentinac na početku sezone postigao dva od tri pogotka u pobjedi svoje momčadi 3-0 protiv Liverpoola. Ovo je, pak, prvi poraz Chelseaja u novoj sezoni. Nakon pet pobjeda u prvih pet kola uslijedio je prvi poraz Ancelottijeve momčadi. Inače, mogla je londonska momčad izbjeći ovaj poraz jer su globalno gledano bili nešto bolja i konkretnija momčad u napadu, ali do pogotka nisu došli. Najbolju su priliku imali u 28. minuti kada je Branislav Ivanović glavom pogodio vratnicu. Potom je u 47. minuti prvo Anelka, pa Essien zaprijetio domaćem vrataru, a još bolju priliku je propustio Alex u 77. minuti kada je iz neposredne blizine glavom pucao pored vratiju.

Tevez u utorak igra za rezerve Cityja

Incidentni argentinski nogometaš Carlos Tevez u utorak bi trebao odigrati prvu utakmicu u dresu Manchester Cityja nakon povratka u momčad. Nastupit… Više