20.05.2011. / 11:18

ACB doigravanje: Barça obranom do startne pobjede

Isto tako, ključnim se pokazala treća četvrtina (21-8) u kojoj se katalonska momčad definitivno odvojila od gosta iz Malage

Juan Carlos Navarro Juan Carlos Navarro U četvrtak je započelo doigravanje u španjolskoj ACB ligi, a na startu je do prve pobjede u četvrtfinalu došla Barcelona, koja je doigravanje dočekala s prve pozicije.

Na domaćem parketu je Barça svladala Unicaju 76-65 i prvenstveno uspjeh može zahvaliti obrani. Isto tako, ključnim se pokazala treća četvrtina (21-8) u kojoj se katalonska momčad definitivno odvojila od gosta iz Malage.

Najbolji je igrač kod Barcelone bio Juan Carlos Navarro koji je utakmicu završio sa 17 poena, te po dva skoka i asistencije. Fran Vazquez je dodao 13 poena uz četiri skoka. Kod gostiju je prvo ime bio Uroš Tripković sa 13 poena.

ACB doigravanje, četvrtfinale (prva utakmica):

Barcelona - Unicaja 76-65 (Barcelona vodi u seriji 1-0)

Endesa: Prvak će biti odlučen u petoj utakmici

Košarkaši Barcelone izborili su odlučujuću petu utakmicu finala doigravanja španjolskog prvenstva. U srijedu su u četvrtom dvoboju u Madridu svladali… Više