18.01.2011. / 19:29

Eurochallenge: Zadru poraz kod Lokomotiva

Kod Zadra je bolji od ostalih bio Pavle Marčinković sa 14 poena, četiri skoka i dvije asistencije. Chester Mason je, pak, dodao 13 koševa uz šest skokova

Košarkaši Zadra su drugi krug Eurochallengea otvorili porazom. U utakmici 1. kola skupine L Zadar je sa 87-69 poražen kod Lokomotiva iz Kubanja...

Zadar nije imao nikakve šanse na ovom gostovanju, pa je tako vrlo brzo potonuo i našao se u zaostatku od deset poena (19-8). Razlika za domaćina je do kraja poluvremena samo rasla, pa je tako Lokomotiv na odmor otišao sa 43-28.

Ništa boljega nije donijelo niti drugo poluvrijeme i na kraju se semafor zaustavio na plusu od 18 poena za domaćina (87-69). Po 14 poena su za rusku momčad postigli Jeremiah Massey, Lionel Chalmers i Alando Tucker. Kod Zadra je bolji od ostalih bio Pavle Marčinković sa 14 poena, četiri skoka i dvije asistencije. Chester Mason je, pak, dodao 13 koševa uz šest skokova.

U idućem kolu će Zadar na svom parketu dočekati Prostejov 25. siječnja.

Eurochallenge, skupina L, 1. kolo:

Lokomotiv Kuban - Zadar 87-69

Prostejov - Oostende (kasnije)

Redoslijed: 1. Lokomotiv Kubanj 1-0, 2. Prostejov 0-0 (-1), 3. Oostende 0-0 (-1), 4. Zadar 0-1.