27.05.2011. / 12:23

PBL doigravanje: Porazi Planinića, Lončara i Popovića

Popović je u porazu svog UNIKS-a uknjižio 13 koševa (dvice 1-6, trice 3-5, sl. bacanja 2-2), dvije asistencije i dva skoka za 26 minuta na parketu

Marko Popović Marko Popović U sve četiri četvrtfinalne serije doigravanja u ruskom košarkaškom prvenstvu igrat će se treće, odlučujuće utakmice.

Nakon pobjeda u otvarajućim susretima, u drugim su utakmicama poraženi i UNIKS Marka Popovića i Himki Zorana Planinića i Krešimira Lončara.

UNIKS je tako izgubio na gostovanju kod Nižnij Novgoroda 88-82, dok je Himki poražen kod Spartaka 76-74.

Za Himki je Lončar ubacio 13 koševa (dvice 5-9, sl. bacanja 3-9), uz 3 skoka za 24 minute igre, dok Planinić jednaku minutažu iskoristio za 8 koševa (dvice 2-7, trice 0-3, sl. bacanja 4-6), uz 6 skokova i 2 asistencije.

Popović je u porazu svog UNIKS-a uknjižio 13 koševa (dvice 1-6, trice 3-5, sl. bacanja 2-2), dvije asistencije i dva skoka za 26 minuta na parketu. Najefikasniji kod poražene momčadi bio je Terrell Lyday sa 16 koševa, dok je za Nižnij Novgorod najviše, 19 koševa, ubacio Artem Jakovenko.

PBL: CSKA i bez Kirilenka uvjerljivo do 2-0

Košarkaši moskovskog CSKA poveli su protiv Himkija s 2-0 u finalnoj seriji ruskog prvenstva (PBL). Ovoga su puta bez pomoći Andreja Kirilenka slavili… Više