01.08.2011. / 20:19

Utrka kroz Poljsku: Kišerlovski 20 sekundi iza vodećeg

Na utrci nastupa i hrvatski biciklist Robert Kišerlovski koji je u ponedjeljak zauzeo 86. mjesto, ali je ostvario isto vrijeme kao i pobjednik

Robert Kišerlovski Robert Kišerlovski Na biciklističkoj Utrci kroz Poljsku u ponedjeljak je vožena druga etapa u duljini od 160 kilometara od Czestochowa do Dabrowe Gornicze. Kao i prvoga dana najbrži je bio Nijemac Marcel Kittel.

I etapa u ponedjeljak se odlučivala u sprintu, a Nijemac je ovom prilikom bio brži od dvojice Australaca, Heinricha Hausslera i Graemea Browna. Na utrci nastupa i hrvatski biciklist Robert Kišerlovski koji je u ponedjeljak zauzeo 86. mjesto, ali je ostvario isto vrijeme kao i pobjednik.

U ukupnom redoslijedu vodi Nijemac Kittel, a Kišerlovski za njim zaostaje dvadeset sekundi. Nalazi se, pak, na 85. mjestu.

Tour de Suisse: Kišerlovski 13-ti

Robert Kišerlovski osvojio je ukupno 13. mjesto na kraju utrke Tour de Suisse, koja najboljim biciklistima svijeta služi kao generalna proba za Tour… Više