04.08.2011. / 10:59

Utrka kroz Poljsku: Odustajanje vodećeg, Kišerlovski 35.

U ukupnom poretku hrvatski biciklist nalazi se na odličnom 32. mjestu sa svega 20 sekundi zaostatka

Robert KišerlovskiRobert KišerlovskiSlovački biciklist Peter Sagan pobjednik je četvrte etape Utrke kroz Poljsku s kojom je i preuzeo vodstvo u ukupnom poretku ispred Talijana Marca Marcata.

Biciklist Liquigas momčadi završio je brdsku dionicu od Oswiecima do Cieszyna u dužini 176.9 kilometara za 4:21:15, dok je idućih 17 vozača na cilj stiglo s male tri sekunde zaostatka za Saganom. Sagan je preuzeo i vodstvo u ukupnom poretku od Nijemca Marcela Kittela koji je, nakon što je pobijedio na prve tri utrke, morao odustati tokom četvrte etape.

Hrvatski biciklist Robert Kišerlovski utrku je završio na 35. mjestu, u drugoj grupi vozača koja je za pobjednikom zaostala isto tako vrlo malih 10 sekundi. U ukupnom poretku hrvatski biciklist nalazi se na odličnom 32. mjestu sa svega 20 sekundi zaostatka.

Peta od sedam etapa vodi se sutra (četvrtak) do Zakopana dužine 201 kilometara.

Tour de Suisse: Kišerlovski 13-ti

Robert Kišerlovski osvojio je ukupno 13. mjesto na kraju utrke Tour de Suisse, koja najboljim biciklistima svijeta služi kao generalna proba za Tour… Više