09.01.2012. / 12:15

Quagliarella zbog loma jagodične kosti mora na operaciju

Quagliarella je zbog ozljede morao napustiti igru u 23. minuti nedjeljne utakmice 17. kola u Seriji A, u gostima kod Leccea

Fabio Quagliarella (Wikipedia)Fabio Quagliarella (Wikipedia)Juventusov napadač Fabio Quagliarella morat će zbog loma desne jagodične kosti na operaciju koja će vjerojatno biti obavljena u ponedjeljak.

Quagliarella je zbog ozljede morao napustiti igru u 23. minuti nedjeljne utakmice 17. kola u Seriji A, u gostima kod Leccea. Alessandro Matri, koji je ušao u igru umjesto nejga, samo četiri minute kasnije je zabio gol za pobjedu Juventusa 1-0.

Juventus je priopćio da će Quagliarella vjerojatno u ponedjeljak biti podvrgnut operativnom zahvatu.

Quagliarella je prošle sezone igrao u Juventusu na posudbi iz Napolija. Zbog ozljede koljena je propustio drugi dio sezone, a minulog ljeta je potpisao trajni ugovor sa ''starom damom''.

Juventus i Milan predvode ljestvicu Serije A sa po 37 bodova.