11.01.2012. / 12:48

Francuski Liga kup: Marseille lakoćom u polufinale

Marseille je poveo već u sedmoj minuti pogotkom Mathieua Valbuene iz slobodnog udarca s 20-ak metara

Nogometaši MarseilleaNogometaši MarseilleaNogometaši Marseillea prvi su izborili polufinale francuskog Liga kupa, natjecanja koje su osvajali u prošle dvije sezone.

Momčad Didiera Deschampsa slavila je na gostovanju kod Caena s 3-0 i bez većih poteškoća nastavila pobjednički niz u ovom natjecanju. Ujedno je izborila i sedmu pobjedu u osam posljednjih službenih utakmica.

Marseille je poveo već u sedmoj minuti pogotkom Mathieua Valbuene iz slobodnog udarca s 20-ak metara. Loïc Remy je samo 12 minuta kasnije povećao prednost gostiju na 2-0, a priču je u 52. minuti svojim drugim zgoditkom zaključio Valbuena.

Preostale se tri utakmice četvrtfinala igraju u srijedu, a polufinalni su dvoboji na rasporedu 31. siječnja i 1. veljače.