07.02.2012. / 11:30

Primera: Granada bolja od Malage

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaNogometaši Granade ostvarili su i drugu pobjedu otkad ih je preuzeo novi trener Abel Resino. U posljednjem dvoboju 22. kola Primere na svome su terenu svladali Malagu s 2-1.

Navijačima Malage sasvim sigurno nimalo ohrabrujuće uoči ove utakmice nije zvučao podatak da su njihovi miljenici ove sezone u gostima osvojili samo osam bodova u deset ogleda. Uz to, zanimljivo je i da u sedam utakmica prije večerašnje u regionalnim dvobojima protiv klubova iz Andaluzije nisu ostvarili nijednu pobjedu.

Prethodni negativni statistički podaci dobili su tako u ponedjeljak novi dodatak. Granada je imala veći posjed lopte i više udaraca prema vratima, a povela je u 57. minuti pogotkom Odiona Ighala. Jose Rondon je izjednačio 11 minuta kasnije, da bi pobjedu domaćima osigurao Inigo Lopez u 81. minuti. Malaga je do kraja ostala i s igračem manje budući da je u 83. minuti Martin Demichelis dobio izravni crveni karton zbog grubog prekršaja.

Granada je ovom pobjedom skočila na 14. mjesto s 25 bodova, samo tri manje od večerašnjeg suparnika koji je na osmom mjestu.

Primera, 22. kolo:

Granada - Malaga 2-1 (Ighalo 57, Lopez 81 / Rondon 68)

Njemačkoj kazna zbog neonacističke zastave

UEFA je kaznila Njemački nogometni savez s 25.000 eura jer su njemački navijači na utakmici EURA protiv Danske istakli neonacističku zastavu. Istraga… Više