26.03.2012. / 13:23

Argentinska Clausura: Boca prosula vodstvo 2-0

Kiks najpopularnijeg argentinskog kluba iskoristio je Estudiantes koji je slavio s 2-1 na gostovanju kod Argentinos Juniorsa i zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaNogometaši Boca Juniorsa odigrali su 2-2 kod kuće protiv Lanusa u sklopu 7. kola Clausure (zatvarajući dio argentinskog prvenstva) usprkos činjenici da su imali vodstvo 2-0...

Pablo Mouche i Juan Roman Riquelme zabili su golove za Bocu u 39., odnosno 41. minuti. Ipak, sigurna prednost domaćina nije se dugo održala budući je Mariano Pavone smanjio na 2-1 već u 42. minuti, a Paolo Goltz postavio je konačnih 2-2 u 54.

Od 63. minute Boca je igrala s igračem manje nakon što je sudac zbog prigovaranja u svlačionicu poslao Clementea Rodrigueza.

Kiks najpopularnijeg argentinskog kluba iskoristio je Estudiantes koji je slavio s 2-1 na gostovanju kod Argentinos Juniorsa i zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice. Golove za Estudiantesovu četvrtu ovosezonsku pobjedu zabili su Boselli i Iberbia u 3., odnosno 56. minuti.