12.03.2009. / 02:56

nogomet

Nakon promašena jedanaesterca Eduardu najlošija ocjena u Sunu

U ocjenama engleskog tabloida The Sun Eduardo da Silva dobio je samo 3 za igru prikazanu protiv Rome u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka

Eduardo da SilvaEduardo da SilvaEduardo je ušao u igru u 85. minuti umjesto Nicklasa Bendtnera, no na terenu je proveo više od 35 minuta budući da su se igrali produžeci.

Iako nije previše pružio u tih 35 minuta, slabu ocjenu ponajviše je dobio zbog promašaja jedanaesterca u prvoj seriji. Hrvatskog reprezentativca izvukao je vratar Arsenala Manuel Almunia koji je u drugoj seriji obranio udarac Mirka Vučinića.

Arsenal je na kraju pobijedio na jedanaesterce 7:6 i plasirao se u četvrtfinale Lige prvaka, a najbolje ocijenjeni igrač Arsenala u analizi Suna bio je vratar Almunia koji je dobio ocjenu 8, Van Persie je zaradio šesticu, Diaby peticu, dok su svi ostali dobili mršave četvorke.