12.08.2011. / 16:41

Juniorski EP rukometašica: Hrvatska za sedmo mjesto

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaHrvatske rukometašice igrat će za sedmo mjesto na Europskom U19 prvenstvu u Nizozemskoj. U petak su izabranice Nenada Šoštarića izgubile od Rumunjske (30-29) u razigravanju od petog do osmog mjesta.

Rezultat je nakon prvih 30 minuta dvoboja u Rotterdamu bio izjednačen (14-14), a neizvjesna je završnica na kraju pripala Rumunjkama koje je s devet pogodaka predvodila Eliza Buceschi. U hrvatskom su dresu po osam puta suparničku mrežu tresle Mila Toto i Andrea Čović.

U utakmici za sedmo mjesto Hrvatska će u subotu igrati protiv poražene reprezentacije iz dvoboja Švedske i Španjolske.

Juniorski EP rukometašica U19, razigravanje od 5. do 8. mjesta:

Rumunjska - Hrvatska 30-29

Švedska - Španjolska (kasnije)

Vaterpolo: Hrvatska s +3 dobila Rumunjsku

U Eindhovenu je u ponedjeljak započelo Europsko prvenstvo u vaterpolu, a drugu utakmicu dana su igrali hrvatski vaterpolisti. U skupini B je Hrvatska… Više